Setkání majitelů a přátel Amíčků Rok 2020 bude opět vynechán z důvodu úmrtí chovatelky  a zakladatelky těchto setkání , dále pak nejasné situace kolem  organizace a to díky coronavirové pandemii, 

                                                                ALE


 zvažujeme opětovné setkání  v roce příštím 2021, na stejném místě. 

Budeme rádi , když projevíte předběžný zájem po mailu , nebo ve skupince na fb. Rok 2019 vynechán z  osobních a zdravotních důvodů. 


A JE TO TU, rok 2018

Druhé setkání Amíčků, v tomto roce 1 ze dvou. Začínáme červnem 2018. Poprosím i potvrzení na mesegnera, jelikož letos máme i sponzory s dárečky pro naše Amíčky a děti.👍🍀Milí přátelé AHT,maminy a taťkové plešulek od nás, tak jak jsem již dříve avizovala, ohledně druhého srazu přátel Amíčků. Pro úplnost uvádím , že se jedná o termín 23.6.2017 na hřebenech Krušných hor v malebném městečku Boží Dar. Sraz v 10 hod. V centru městečka před chatou Adélka :adresa Chata Adélka, Boží Dar 104.

Tato lokalita nám nabízí mimo jiné procházku po Ježíškově cestě, kde se naši čtyřnozí kamarádi mohou vyskotačit ,(lidský doprovod popovídat,seznámit a předat si zkušenosti či rady) pro dětský doprovod test znalostí na každém stanovišti Ježíškovi cesty. Dále pak ,je zde nabídka horských motokár -sjezd na speciální trati ,(sjezdovce) půjčovna koloběžek.
Návštěva naučné stezky Božidarské rašeliniště.
V centru obce je nespočet restauračních zařízení,ubytovací kapacity a celorepublikově známá Ježíškova pošta , kde již v létě můžete napsat Ježíškovi s doručením pohledu či dopisu na vánoce.

Pro otrlé cestovatele je zde hraniční přechod s možností výšlapu na horu Fichtelberg nebo využití kabinové lanovky k vyhlídkové restaurací. Což plánujeme letost, proto prosím sebou PET Passport.

Několik km od městečka Boží Dar je možno navštívit nejbohatší vesnici v Západočeském kraji ,Potůčky.

Pro hladký průběh akce bych od Vás potřebovala znát následující údaje, které poprosím napsat do emailu sbrejchova71@gmail.com, či do zprávy mesengera, kde Vám bude potvrzena účast.
Jméno ,kdo se účastní - počet dětí, počet pejsků, příjezd na den nebo s přespáním.

Pro ty co budou chtít přijet dříve tj. 22.6 nebo budou chtít z 23.6 přespat na další den je zde nabídka chaty Adélka, která se nachází v cetru městečka, akceptuje pejsky a poskytuje veškerý konfort 21.století. K ubytování je zapotřebí se samostatně objednat, kde uvedete , že jde o tento sraz a rodina Pažďorových(majitelé) je o akci informována. (telefon 603733191 nebo 775050963, web.https://www.adovabouda.cz/bozi-dar/ubytovani/
Navíc nabízí možnost grilování,kterého se ujme sám majitel a již dopředu připraví některé vybrané pochoutky. Na webu je však možnost si najít v městečku z nabídky mnoho ubytovacích středisek, záleží jen na Vašem výběru. Celá akce je bez jakékoliv investice směrem k mé osobě, jednoduše řečeno co si kde poručíte to budete mít a to si přímo zaplatíte.
Těšíme na Vás, na dobrou náladu ,díky proměnlivému horskému počasí krémy, oblečky pro malé i velké s sebou. Focení celé akce bude zajištěno fotografkou / právě ji oslovuji/. Více informací tel.Šárka 605008921.

V chatě Adélka jsem pro majitele pejsků AHT domluvila posezení u odpolední kávy a přípitku na uvítanou, která je pro Vás zdarma, ostatní již ve vlastní režii.

V případě Rezervace na chatě Adélka, prosím kontaktujte majitele, již jsem s nimi domluvená a máme tam držené pokoje za velmi přijatelných podmínek. Děti a Amíčki SEBOU!!!!!!!😉

Jelikož již zmiňované setkání bude více obsazené, rozhodli jsme se ještě dát další termín a jinou lokalitu, kterou nejdříve musíme domluvit, počítáme s termínem v září.

Rok 2018  příprava 2.setkání majitelů a přátel Amíčků

Letos připravujeme i soutěže a máme i sponzorské dárky pro zúčastněné. Během března zveřejníme datum a místo konání.Rok 2017/ červen 9-11     1. setkání majitelů a přátel Amíčků

Avizované setkání přátel a majitelů plemene AHT proběhlo během tohoto víkendu na Božím Daru.
Vřele přijetí se nám dostalo od majitelů penzionu Adélka💞 a příjemné bylo i to , že se účastnili majitelé námi odchovaných štěňátek,ale přijeli i ostatní milovníci AHT z jiné chovatelské stanice. Počasí nám přálo, Ježíškovu cestu zvládli malí i velcí a večer proběhl v proudu plném zábavy. Plešulky se nejen proběhli, ale byli součástí i adrenalinového sportu. Věříme, že se všem toto setkání zalíbilo a položili jsme tak ,základní kámen pro léta další.😇😂