Novinky / News 01. - 05 . 2016

31.05.2016 Studeněves - Kladno 

Tentokrát jsme vyjeli s Angí (Alien). Co bych vyprávěla, Linda poradila a Angí šlapala jak baletka, překážky pro ty se snad narodila. 

Za 14 dní si to zopakujeme.Po příjezdu domů jsme odpočívaly. 


28.05.2016 MVP Litoměřice 


MVP Litoměřice 28.05.2016 Ing. A. Košťálová - krásný Růžový den.
Jako vždy nejvíce je nervózní panička a tak to trochu Gigíkovi kazila, i když čmuchání na koberci bylo prostě důležité než předvedení, ale i tak ve třídě dorostu VN3 je krásná.
O to Awful (Zouí) zabodovala kde se dalo. Ve třídě mladých obdržela V1, CAJC, BOJ. Ohromná radost. Velké poděkování všem, kteří nás podporují . Chtěla bych poděkovat i Linduši Hodové - není nad rady a tréninky.

24.05.2016 Studeněves - Kladno


A opět jsme tu. Tentokrát s Gigíkem a Zouí. Potkali jsme brášku s Barunkou a večer si užili. 


10.05.2016 Studeněves - Kladno


Navštívily jsme školu vystavování a handlingu s trenérkou Lindou Hodovou. Zouí si to užívala, já se naučila pár vychytávek. Velmi doporučuji, jak pro nováčky, tak i pro profíky. Velmi příjemné prostředí, velmi pěkně vedený kurz. Už se těšíme na další a tentokrát vezmeme Gigíka.                                               
MVP  Praha 30.04.2016 


Krásný slunečný den nás vítal na Mezinárodní výstavě psů v Praze.
Poprvé se účastnil výstavy v tř.dorostu náš importovaný pejsek Gigi od úspěšného chovatele ze Slovenska. Naše volba výběru pejska se potvrdila ve výstavním kruhu, kde jsme obdrželi známku Velmi nadějný 1.

Našemu Gigimu se tak snad rozjíždí výstavní kariéra a již se těšíme na další výstavy.Zároveň jsme vystavovali ve tř. mladých jednu z našich holčiček od chovatelky p. Savkové, které tímto děkujeme za tak skvělé fenečky a psychickou podporu na místě, kde jsme obdrželi známku Výborná 2, faktem ale zůstává, že tato první výstava pro Angí byl šok, který dávala náležitě na vědomí všem. Její štěkot a kvílení bylo nezaměnitelné a je před námi kus práce na výstavním poli.

Poděkování Kapříkům za skvělé fotky.

Sobota se tedy povedla nám všem a těšíme se na další pokračování výstavních dobrodružství.


Naše první výstava KV - KCHMPP Dětřichov u Svitav 16.04.2016


Den ve znamení dvojnásobného úspěchu. Slovo úspěch má pro každého jiný význam, ale naše importovaná fenka z Holandska ,přísun nové krve do chovu, který v budoucnu nebude ojedinělý, neboť věříme, že importů bude přibývat ,ve tř. mladých obdržela fantastické ocenění Velmi dobrá 2. Slovní spojení velmi dobrá znamená velmi dobrá v hodnocení standardu pejska a mnozí rozhodčí si váží udělování této známky. Takže naprostá spokojenost, a věříme, že příště to může být ještě lepší.

Následoval druhý úspěch naší fenky a to na základě bonitačního posouzení se závěrem chovná. Pan rozhodčí několikráte vyzdvihl její téměř plnochrupost, chybí pouze 1x P1. Naopak dále vyzdvihl přínos jiných kladných vlastností např. povahy a charakteru fenky. Závěr bonitace -chovná a my se tak těšíme co přinese v budoucnosti do chovu.