News 06.-12.2017


Pyžamová párty 2017 / 12 / 28   - moje lásky - My loves   

                                                                        Krásné Vánoční svátky

Happy birthday Gelja, naše Geljuška slaví narozeniny, je to kašpárek ukecaný , tím si mě získala na celý život. Bez ní by byla nuda.💞😘

Happy birthday💞 ,,D,, Dutchdream, 💞 naše Piggi má 1 rok💞😘, milá Piggi, dělej nám radost mnoho let, milujeme tě, ikdyž jsi včera rozkousala toho slona z mahagonového dřeva😂😍💞 


Majitelé našich odchovánků, hledám nějaký termín na náš sraz, kde by jsme to spojili s tréninkem výstavních dovedností, ale hlavně si užili jeden z víkendu. Takže navrhuji některý víkend v březnu. Poprosím napište ni do emailu, který víkend by vyhovoval a zda-li chcete i s přespáním, abych vše připravila. Těším se na Vás a na plešulínky.


Prosba, 🙏 ti kteří jsou členy klubu KChMPP -ABT poprosím , zda-li by se zúčastnili schůze . Vše obdržíte v e-mailu od poradce klubu. Předem Dekuji, rada vás uvidím .  


Tak jsme přestěhovaný, poprosím už kontaktovat na naší novou adresu , více času se zdržujeme u Rakovníka, kde máme hodně co předělávat , takže malé staveniště zatím. Na Praze 10 ul. Ruská jsem vždy jednou za 14 dní je to dům mých rodičů.

 


22.07.2017 Martiněves KV


Krásné sobotní dopoledne z Martiněvse, jsem na Vás moc pyšná,ale né kvůli nádhernému umístění na této výstavě, ale s jakou láskou😘💖pečujete o ty čtyřnohé drobečky. Všem gratuluji ke krásným výsledkům 🏆: Artík Jogešáma ve tř. ml. V1,Vítěz tř.ml. ,🥈 Lover - Actrice Jogešáma V 2, a 🥇Pepper z ch.st. p. Novákové ve tř. dorostu VN 1. a v dorostu z celé výstavy v prvních 5 TOP.👏
Sluníčko svítilo a nálada super. Příště už i s Jogínkem. -Děkuji za příjemnou návštěvu maminy a taťky Caspiánka - Jogínka.

Beautiful Saturday morning from Martinez, I am very proud of you, but not because of the wonderful location on this show, but what kind of love do you care about these four-legged crumbs. I congratulate everyone on the beautiful results 🏆: Artík Jogešáma in class. Ml. Ex1, Winner , 🥈 Lover - Actrice Jogešama Ex 2, and 🥇Pepper in class. Puppy VN 1 winner.