News 06. - 12. 2016


Každý z nás si zaslouží chvilku klidu v kruhu svých přátel a rodiny. Právě to přeji všem během Vánočních svátků. Všem svým přátelům , plešulí rodince přeji klid a pohodu a do Nového Roku hlavně hodně zdravíčka a trošičku i toho štěstíčka. 


29.10.2016 MVP Praha 

MV Praha 29.10.2016 Barbar Conan  (Maxik) ve třídě štěňat obdržel nádhernou známku Velmi nadějný 1 . Bohužel jsem tam nemohla být s ním a tak na výstavu Maxika odvezl starší syn. 


Klubová výstava KCHMPP dne 15.10.2016 


Mezitřída - Alien Perro Sin Plumas (Angí) V 2, res. CAC
Bonitace - uchovněná

Ač pro Angí jsou výstavy utrpení, prostě je nemá ráda, tak holčička zabodovala. Více jí trápit nebudu, a proto s výstavami u ní končíme.
Kdo jí trochu znáte, víte o čem mluvím. Každý jsme na něco jiného,i když posudky a známky jsou krásné, ale to není všechno.
Ostatním ať vítězům či zúčastněným dodatečně gratulujeme a brzy na další výstavě naviděnou. Tentokrát s Maxíkem a Gigínem.


17.07.2016 

Dnes jsme si jeli pro miminko chlapečka do rodinné chovatelské stanice. Moc děkujeme za krásného chlapečka jménem Barbar Conan , domácím jménem Maxík.  


26.6.2016 Krajská výstava Karlovy Vary 

Karlovy Vary Krajská výstava psů .V kruhu posuzoval p. Karel Hořák a výsledky - Awful V1 Vítěz tř. mladých, Gigi V1, Vítěz tř. mladých a blahopřejeme také Markétě Kavanové k jejímu úspěchu u importu.25.6.2016 KV Mladá Boleslav


  Tentokrát jsme se vydali na klubovou výstavu do Mladé Boleslavy. Počasí nám přálo až moc, opravdu bylo horko a každý z nás hledal kousek stínu. ABT tentokrát posuzoval rozhodčí z Maďarska Harsányi Petér.

Do tř. mladých nastoupil Gigík, jelikož se mu moc nechtělo chodit a nožky nám šly všude možně, né jak měly a tak jsme obdrželi známku VD.

Za fenečky do tř. mladých nastoupila Awful (Zouí), která ve velké konkurenci skončila na pěkném místě V4.

Poté jsme měli několika hodinovou pauzu, než začala bonitace. Tady si opravdu počasí na nás smlslo, jelikož prudká bouřka nás smočila, až na kost. Bonitaci absolvovala Awful (Zouí) a posudek je uchovněná.

Takže závěrem, výstava byla krásná, horká i mokrá, a lidská posádky si odváží pěkné spáleniny od sluníčka.