ZAČÍNÁME V ROCE 2018

News 01. -06. 2018

Odesláno další testování našich amíčků, není nám jedno na čem chováme, u nás preferujeme 100% zdraví a linii pravých Amerických bezsrstých terriérů. 

Druhé setkání Amíčků 22-24.6. 2018 Více odklik - Setkání majitelů  a přátel Amíčků

19.04.2018 JIž máme výsledky ,,PR Dutchdream Black Angel naše Cukí je negativní, tedy není nosičem dané nemoci. Viz. Certifikát
1.3.2018 - Odeslána objednávka na testování DM*(SOD1A) - pro Cukí.


18.02.2018

Tak Elií má svůj domov. Je to krátká doba, ale i tak si už myslím, že mé obavy byly přehnané a nová maminka se ujala výchovy velmi pečlivě. Obavy byly s malé holčičky ani ne 2 leté, a jelikož jsem už měla jednu zkušenost s rodinou co měli malé dítko byla jsem dost odtažitá a moc nevěřila. Opět se potvrzuje, že nemůžeme každého házet do stejného koše a tím bych přála nové mamince, aby Elií jí dělala radost a malé princezně taky.

A tady pár fotek již z nového domova.


Aby toho nebylo málo, tak výsledky patelly Gelja a Piggi    

Výsledky už máme. JUPÍÍÍÍÍÍÍÍ      LEDEN 2018


Pořekadlo ,, věř,ale prověřuj ,, bylo na místě u umístění našeho štěňátka  fenečky Elicie, kterou jsme nakonec z rukou nedali a počkáme si na nej páníčky pro ni. Holčička je povahově perfektní a hodí se do rodiny i psí rodiny. Vhodná bude i na psí sporty atd. Pokud má někdo zájem, ráda zodpovím dotazy. 


Na začátku roku objednáváme zdravotní testy, které ještě nemá Geljuška , takže jsme rovnou objednali PLL - PRA od Genomie. Během 1 týdne by měl být výsledek, tak Vám zveřejníme jejich výsledek.

Další plešulinka Pigginka, která dovršila 12 měsíců, tak i u ní máme objednáno dvojtest PLL + PRA. Do 20.1.2018 již budeme vědět výsledek.

Rovnou když děláme kontrolní odběry a i základní očkování, holčičky jsou objednány i na pately na klinuku Life v Litoměřicích. 


Do Nového Roku 2018, Vám přejeme hodně zdraví, štěstí a lásky.